Pārlekt uz galveno saturu

Bulduru Tehnikums

Bulduru Tehnikums (iepriekš Bulduru Dārzkopības vidusskola) kopš 2017. gada 15. janvāra ir Latvijas Biozinātņu un tehnoloģiju universitātes - LBTU (iepriekš - LLU) kapitālsabiedrība, kas audzēkņiem sniedz priekšrocības tālākām studijām izvēlētajā profesijā, kurā pirmās iemaņas jau gūtas Bulduros. Skolu mācību programmas ir saskaņotas un veidotas pēctecīgi, tāpēc, izvēloties mācības Bulduros, audzēkņi izvēlas mērķtiecīgu izglītību.

Bulduru Tehnikums atrodas senās Bilderliņu kroņa muižas teritorijā Lielupes krastā, netālu no jūras. Kopš 1910. gada šajā vietā izglītojas topošie dārzkopības un kokkopības nozares speciālisti. Mūsdienās līdzvērtīgi notiek arī jauno speciālistu sagatavošana tūrisma, viesmīlības un ēdināšanas nozarēs. Taču Bulduru Tehnikums nav tikai izglītības iestāde, bet vienlaikus tā ir arī uzņēmums, kur tiek īstenotas dažādas inovatīvas uzņēmējdarbības idejas. Jauniešiem ir iespēja būt līdzās jaunāko tehnoloģiju ieviešanai, gūt unikālu pieredzi un kļūt par pieprasītiem speciālistiem vai drosmīgiem jauniem uzņēmējiem.

Bulduru Tehnikumā ir iespēja iestāties gan pēc pamatskolas, gan pēc vidusskolas absolvēšanas. Ar mācību programmām pēc vidusskolas beigšanas iespējams iepazīties mājaslapā.

Pamatskolu beidzējiem Bulduru Tehnikums piedāvā iegūt izglītību dažādās programmās – dārzkopība, augkopība, dārzu un parku kopšana, būvniecība, ēdināšanas un viesnīcu pakalpojumi. Ar mācību programmām pēc pamatskolas beigšanas iespējams iepazīties mājaslapā.

Savukārt vidusskolu beidzējiem ir iespēja iegūt izglītību šādās programmās – dārzkopība, būvniecība (apzaļumošanas darbi), dārzu un parku kopšana, floristikas un viesnīcu pakalpojumi.

Tāpat Bulduru Tehnikumā tiek īstenotas dažāda rakstura apmācības pieaugušajiem – kursi, meistarklases un dažāda veida profesionālās pilnveides programmas.

Aktuālā informācija par uzņemšanas norisi Bulduru Tehnikumā pieejama mājaslapā, izmantojot šo saiti.