Pārlekt uz galveno saturu

Mākslinieciskie kolektīvi

Ja esi radošs jaunietis un vienlaikus ar kvalitatīvas augstākās izglītības apgūšanu vēlies pilnveidot savu talantu, Latvijas Biozinātnu un tehnoloģiju universitāte (LBTU) ir īstā vieta tev - aktīvam jaunietim. Tevi gaida universitātes Studentu klubā, lai kādā no tā kolektīviem satiktos ar jauniem draugiem un domubiedriem.

Iesaistoties LBTU pašdarbības kolektīvos, tev būs iespēja pilnvērtīgi izmantot un pavadīt brīvo laiku, iegūt neaizmirstamas emocijas un organizatoriskā darba iemaņas, kā arī atrast jaunus draugus un domubiedrus.

LBTU Studentu klubs sadarbībā ar mākslinieciskās pašdarbības kolektīvu vadītājiem un dalībniekiem veido savas universitātes kultūrvidi. Pēc intensīva un radoša darba kolektīvu mēģinājumos tev būs iespēja rast gandarījumu, pārstāvot savu augstskolu - Latvijas Biozinātnu un tehnoloģiju universitāti (LBTU) - tradicionālos pasākumos, saietos un koncertos Jelgavā un Latvijas novados, kā arī Vispārējos latviešu dziesmu un deju svētkos Rīgā un Baltijas Republiku Studentu dziesmu un deju svētkos "Gaudeamus".

Studentu kopējais darbs vainagojas panākumiem, ko apliecina vairākus gadu desmitus noturīgās LBTU īpašās svētku tradīcijas, kuras par savējām var saukt ikviens mūsu students.