Pārlekt uz galveno saturu

Virtuālās tūres

Topošais student, aicinām tevi virtuāli "izstaigāt" Latvijas Biozinātņu un tehnoloģijas universitātes (LBTU) galveno, fakultāšu, klīniku un studentu viesnīcas ēkas, lai jau tagad tev būtu iespēja iepazīties ar savu universitāti. Tev būs iespēja attālināti paviesoties LBTU un fakultāšu gaiteņos, auditorijās, laboratorijās, datorklasēs, kā arī ieskatīties studentu viesnīcas telpās. Sev ērtā un brīvā laikā savā viedierīču ekrānā tu vari apmeklēt LBTU objektus – Jelgavas pili, Inženierzinātņu un informācijas tehnoloģiju fakultātes ēkas, Lauksaimniecības un pārtikas tehnoloģijas fakultātes (LPTF) Augsnes un augu zinātņu institūtu (Strazdu iela 1, Jelgava), Veterinārmedicīnas fakultāti, Zirgu klīniku, Mazo dzīvnieku klīniku, Valdekas pili, Meža un vides zinātņu fakultātes (MVZF) ēkas, Ekonomikas un sabiedrības attīstības fakultāti (ESAF) un 8. studentu viesnīcu.

Šīs virtuālās tūres tev arī kalpos kā uzticams palīgs, kad uzsāksi savas studiju gaitas Latvijas Biozinātņu un tehnoloģijas universitātē (LBTU) Jelgavā! 

LBTU objektu virtuālās tūres

FotoAfiša Afiša LLU Veterinārmedicīnas fakultāteLLU Zirgu klīnika Foto logo logo logo Foto LLU Meža fakultāte LLU 8.studentu viesnīca