Pārlekt uz galveno saturu

"Vidusskolēns – studenta sekotājs"

Pavasarī Latvijas Biozinātņu un tehnoloģiju universitātē (LBTU) Jelgavā norisināsies akcija "Vidusskolēns – studenta sekotājs", kā laikā ikvienam vidusskolēnam būs lieliska iespēja kļūt par sekotāju kādam LBTU studentam, lai klātienē iepazītos ar studiju vidi, mācībspēkiem, studentu dzīvi un piedalītos lekcijās, laboratorijas darbos, kā arī sajust studentijas "vēsmas". Tāpat aicinām arī universitātē studējošos pieteikties īstenotajā aktivitātē un palīdzēt jauniešiem izzināt izvēlēto LBTU studiju programmu.

Kad grasies iegādāties jaunu automašīnu, ir iespēja ar to izbraukt izmēģinājuma braucienu. Tāpat, kad vēlies nodoties filmu un seriālu maratonam "Netflix" vai kādā no citām platformām, tiek dota iespēja pirmo mēnesi ieskatīties pieejamā saturā bezmaksas. 

Tieši šādu iespēju vidusskolēniem piedāvā arī LBTU - pirms studiju uzsākšanas universitātē, aicinām iejusties studenta "ādā" un uz vienu dienu kļūt par savas izvēlētās studiju programmas studējošo. Piedaloties akcijā, ikviens Latvijas vidusskolēns varēs klātienē sekot studentu ikdienas gaitām. Īsta sekošana studentam dos iespēju vidusskolēnam uz vienu dienu pilntiesīgi piedalīties augstskolas dzīvē, turklāt tie, kuri pēc vidusskolas absolvēšanas nolēmuši studēt LBTU, varēs noskaidrot visus sev neskaidros jautājumus par uzņemšanu, nepieciešamajiem dokumentiem un studiju norisi Jelgavā. 

Universitāte piedāvā kļūt par sekotāju kādā no piecām LBTU fakultātēm - Lauksaimniecības un pārtikas tehnoloģijas, Meža un vides zinātņu, Veterinārmedicīnas, Inženierzinātņu un informācijas tehnoloģiju, kā arī Ekonomikas un sabiedrības attīstības fakultātēm, izvēloties sev interesējošo LBTU īstenoto studiju programmu