Pārlekt uz galveno saturu

Sagatavošanas kursi

Vēlies sagatavoties centralizētajiem eksāmeniem un veiksmīgām studijām Latvijas Biozinātņu un tehnoloģiju universitātē - LBTU (iepriekš - LLU) vai padziļināt zināšanas konkrētā mācību priekšmetā? Ieskaties LBTU Mūžizglītības centra mājaslapā - sagatavošanas kursi ķīmijā un bioloģijā. Turklāt šie kursi tiek organizēti katru gadu.

Ķīmijas un bioloģijas priekšmetu apguve visbiežāk ir viens no lielākajiem izaicinājumiem skolēniem, jo dabas un ķīmisko procesu iepazīšana un izpratne nav viegla. Taču tieši šīs zināšanas paver plašas iespējas studijām biozinātnēs un inženierzinātnēs augstākās izglītības līmenī, kurās sagatavotie speciālisti ir pieprasīti darba tirgū.

LBTU organizētie sagatavošanas kursi 12. klašu skolēniem ir lieliska iespēja nelielās grupās atkārtot zināšanas, papildināt tās un labāk sagatavoties gan eksāmeniem, gan pēc tam studijām universitātē.

Kursu noslēgumā LBTU Mūžizglītības centrs piedāvā kārtot noslēguma pārbaudījumu, kurā iegūtā atzīme tiek ņemta vērā, iesniedzot dokumentus uzņemšanai kādā no LBTU studiju programmām.