Pārlekt uz galveno saturu

Skolēnu zinātniski pētniecisko darbu konkurss

Vairākus gadus pēc kārtas Latvijas Biozinātņu un tehnoloģiju universitāte - LBTU (iepriekš Latvijas Lauksaimniecības universitāte - LLU) sadarbībā ar Zemgales Plānošanas reģionu organizē Zemgales reģiona skolēnu zinātniski pētniecisko darbu konkursu – konferenci, kas pulcē ap 200 skolēnu no visas Zemgales. Tā ir kļuvusi par gadskārtēju un skolēnu vidū gaidītu notikumu, kurā savus izstrādātos pētnieciskos darbus aizstāvēt ierodas visu Zemgales novadu un pilsētu labākie skolēni.

Turklāt no 2021./2022. mācību gada Vidzemes reģiona skolēnu zinātniski pētniecisko darbu konferenci organizē LBTU sadarbībā ar Latvijas Universitāti, Rīgas Tehnisko universitāti un Daugavpils Universitāti. 

Zemgales reģiona skolēnu zinātniski pētniecisko darbu konkursa – konferences atsevišķu sekciju labākajiem un zinošākajiem skolēniem ir unikāla iespēja iestāties LBTU ārpus konkursa. Izmanto savu iespēju – esi labākais un pirmais, un iestājies LBTU ārpus konkursa!

Latvijas skolēnu 48. zinātniskās pētniecības darbu konferences nolikums

Latvijas skolēnu 47. zinātniskās pētniecības darbu konferences vadlīnijas skolēnu zinātniskās pētniecības darbu izstrādei un vērtēšanai