Pārlekt uz galveno saturu

Vidējās paaudzes deju kolektīvs "Kalve" ielūdz uz 15 gadu jubilejas koncertu

Attēla autors: No LLU arhīva

Ar Zemgales spēku sirdī un vieglu dejas soli 20. aprīlī plkst. 17.00 Latvijas Biozinātņu un tehnoloģiju universitātes (LBTU) vidējās paaudzes deju kolektīvs "Kalve" aicina kopā atzīmēt 15 gadu jubileju un tikties koncertā "Es tevi ieraudzīju zeltā" LBTU Aulā. Kopā ar jubilāriem būs arī dejotāji no tautas deju ansambļa "Kalve" un Jaunrades nama "Junda” tautas deju kolektīva "Jundēni".

Šis kolektīvs ir vieta, kur vienkopus pulcējas bijušie TDA "Kalve" dejotāji, LBTU darbinieki un citi latviešu dejas mīļotāji. Kolektīvs veiksmīgi darbojas un katru sezonu piedalās daudzos koncertos, pašu un draugu kolektīvu rīkotos pasākumos, kā arī dodas ārvalstu izbraucienos, lai iepazīstinātu plašāku publiku ar latviešu tautas deju tradīcijām. Vidējās paaudzes deju kolektīva pamats un pamatīgums ir dejas manierē, dejas tehnikā un mīlestībā pret deju.

VPDK "Kalve" mākslinieciskais vadītājs Lauris Galējs uzsver: "Turpinot tautas deju ansambļa "Kalve" tradīcijas un stiprinot pieredzi tautas dejā, izdzīvojam priekpilnus mēģinājumus Jelgavas pilī jeb Jelgavas sirdī. Ar savu spēku un raksturu ierībinām skatuves dēļus koncertos. Būt daļai no "Kalves" nozīmē ne tikai neskaitāmus krāšņus koncertus, bet arī aizraujošu kopā būšanu."

Par kolektīva aktivitātēm, koncertiem un to aizkulisēm vari uzzināt arī mājaslapā un Facebook.

VPDK "Kalve" aicina skatītājus uz koncertu un satikšanos dejā!

Afiša

 

Pievienots 10/04/2024