Pārlekt uz galveno saturu

Jaunos doktorus un maģistrus aicina pieteikties ALTUM balvas konkursam

Attēla autors: No LLU arhīva

Līdz 15. aprīlim jaunie zinātnieki, kuri veikuši lauku attīstības zinātniskos pētījumus, aicināti pieteikties Attīstības finanšu institūcijas ALTUM balvas konkursā. Tā izveidota, lai veicinātu lauku attīstības projektu kreditēšanu, atbalstītu Latvijas Biozinātņu un tehnoloģiju universitātes (LBTU, iepriekš LLU) studējošo iesaistīšanu zinātniskos pētījumos un novērtētu to ieguldījumu lauku attīstībā, kā arī veicinātu zinātnes un prakses sadarbību.

Balva tiek piešķirta par ieguldījumu lauku attīstības zinātniskajos pētījumos un pētījumiem, kas veicina lauku attīstību, to modernizāciju, uzņēmējdarbību, kā arī efektīvu finanšu līdzekļu izmantošanu.

Balva tiek piešķirta divas reizes gadā jaunajam doktoram vai maģistrantam, kura pētījums sekmē uzņēmējdarbības idejas īstenošanu, sniedz ieguldījumu Latvijas lauku attīstības zinātniskajos pētījumos, kas veicina lauku attīstību, to modernizāciju, uzņēmējdarbību laukos, kā arī ir zinātniskās publikācijas vispāratzītos zinātniskos izdevumos (t.sk. indeksētas Scopus un Web of Science datubāzēs).

Lai piedalītos konkursā, pretendentiem jāiesniedz šādi dokumenti - Latvijas Lauksaimniecības un meža zinātņu akadēmijas (LLMZA), LBTU Zinātnes padomes vai LBTU fakultātes domes ieteikumu, kurā dots īss iesniegtā darba vērtējums un jaunā zinātnieka raksturojums, konkursa darbu (var būt arī promocijas vai maģistra darbs), titullapā norādot pārstāvēto zinātnisko institūciju, darba nosaukumu, autora vārdu un uzvārdu, Titullapā norāda -  AS "Attīstības finanšu institūcijas ALTUM jauno zinātnieku darbu konkursam", darba anotāciju latviešu valodā, zinātnisko publikāciju sarakstu un autora dzīves un darba gājumu (Curriculum Vitae).

ALTUM nodrošina speciālbalvas, kuru kopējā vērtība ir līdz 1000 eiro gadā, kas netiek izmaksāta naudas izteiksmē.

Balvas pretendentiem līdz 2024. gada 15. aprīlim jāiesniedz pieteikums LBTU Zinātnes un projektu attīstības centrā, 189. telpā, Lielā ielā 2, Jelgavā, LV-3001, tālrunis 63027066.

Konkursa nolikums

Raksta fotogrāfija no www.pexels.com.

Pievienots 19/03/2024