Pārlekt uz galveno saturu

Notiek pieteikšanās Jelgavas valstspilsētas domes balvas konkursam

Attēla autors: No LLU arhīva

Līdz 15. aprīlim Latvijas Biozinātņu un tehnoloģiju universitātes (LBTU, iepriekš LLU) jaunie doktoranti un maģistranti aicināti pieteikties Jelgavas valstspilsētas domes izsludinātajā balvas konkursā, kas izveidota, lai veicinātu Jelgavas valstspilsētas attīstību, atbalstītu zinātniskās izstrādnes un jaunatnes interesi par zinātni. 

Balva tiek piešķirta divas reizes gadā jaunajam doktoram vai maģistrantam, kura pētījums sekmē uzņēmējdarbības idejas īstenošanu, sniedz ieguldījumu Jelgavas valstspilsētas attīstībā, kā arī ir zinātniskās publikācijas vispāratzītos zinātniskos izdevumos (t.sk. indeksētas Scopus un Web of Science datubāzēs). Tāpat balvas pretendentam konkursa darbs jāprezentē Jelgavas valstspilsētas vadības pārstāvjiem.

Balvas pretendents iesniedz pieteikumu, pievienojot šādus dokumentus: Latvijas Lauksaimniecības un meža zinātņu akadēmijas (LLMZA) nodaļas, LBTU Zinātnes padomes vai LBTU fakultātes domes ieteikumu, kurā dots īss iesniegtā darba vērtējums un jaunā zinātnieka raksturojums, konkursa darbu (var būt arī promocijas vai maģistra darbs), titullapā norādot pārstāvēto zinātnisko institūciju, darba nosaukumu, autora vārdu un uzvārdu, darba anotāciju latviešu valodā, zinātnisko publikāciju sarakstu un autora dzīves un darba gājumu (Curriculum Vitae). 

Balvas pretendentiem līdz 2024. gada 15. aprīlim jāiesniedz pieteikums LBTU Zinātnes un projektu attīstības centrā, 189. telpā, Lielā ielā 2, Jelgavā, LV-3001, tālrunis 63027066 un 29989412.

Konkursa nolikums

Pievienots 19/03/2024