Pārlekt uz galveno saturu

Jāņa un Millijas Kāvušu stipendija

Pieteikšanās termiņi
pavasra semestra laikā
Stipendijas veids
LBTU Attīstības fonda stipendija
Fakultātes
Inženierzinātņu un informācijas tehnoloģiju
Lauksaimniecības un pārtikas tehnoloģijas
Meža un vides zinātņu
Veterinārmedicīnas
Ekonomikas un sabiedrības attīstības
Stipendijas apmērs mēnesī (EUR)
215 EUR
Stipendiju skaits
vairākiem stipendiātiem
Stipendijas izmaksa
vienreizēja
Stipendijas nolikums
Papildu informācija

Jāņa un Millijas Kāvušu stipendijas mecenāte ir Anna Justīne Čakste-Rollinsa. Stipendijas programma dibināta un nolikums apstiprināts Latvijas Biozinātņu un tehnoloģiju universitātes (LBTU) Attīstības fondā 2009. gada 16. oktobrī.

Kāvušu stipendijai var pretendēt sekmīgi LBTU pilna laika studenti, maģistranti un doktoranti, kas apņemas un dokumentāli apliecina gatavību veikt noteiktus pētnieciskā darba uzdevumus, studēt, praktizēties vai uzstāties ar pētnieciskā darba rezultātiem konferencēs Eiropas Savienības valstu, izņēmuma gadījumā citu ārvalstu augstskolās un zinātniskajās organizācijās.

Pieteikties var pilna laika pamatstudiju studenti, maģistranti un doktoranti, kuri apņemas un dokumentāli apliecina gatavību veikt noteiktus pētnieciskā darba uzdevumus, studēt, praktizēties vai uzstāties ar pētnieciskā darba rezultātiem konferencēs Eiropas Savienības valstu, izņēmuma gadījumā citu ārvalstu augstskolās un zinātniskajās organizācijās.

Pretendentam jāiesniedz šādi dokumenti elektroniski un drukātā veidā LBTU Attīstības fondā:

  • pieteikuma anketa;
  • dzīves apraksts (CV);
  • izdevumu tāme;
  • rekomendācija no fakultātes dekāna vai prodekāna;
  • dokuments, kas apliecina studēšanas, praktizēšanās vai uzstāšanās ar ziņojumu konferencēs iespējas ārvalstu augstskolās un zinātniskajās organizācijās.

Dokumentus var iesniegt šeit.

Stipendijai var pieteikties atkārtoti un saņemt kopā ar citām stipendijām.

Atgriežoties no ārvalstu vizītes, stipendiāts iesniedz atskaiti (brīvā formā rakstītu, adresētu mecenātam Annai Justīnei Čakstei-Rollinsai), izdevumus apliecinošus dokumentus un vienu fotouzņēmumu par dalību pasākumā (iesūtot elektroniski).

Statuss
Aktīvs
Pievienots 14/08/2017