Pārlekt uz galveno saturu

Zinātņu doktoru godināšana

Katru gadu LBTU svinīgajā Konventa sēdē tiek godināti jaunie zinātņu doktori un viņu promocijas darbu vadītāji. Doktoru sveikšana simbolizē zinātnes doktora grāda iegūšanas svinīgu noslēgumu.

Ko Jums nozīmē doktora grāds?

Dr.oec. Lāsma Līcīte-Ķurbe: "Doktora grāds ir apliecinājums pašdisciplinētībai, pierādījums efektīvai laika plānošanai un analītiskai, stratēģiskai domāšanai, kā arī pievienotā vērtība CV un profesionālajā karjerā."

Dr.agr. Oskars Balodis: "Doktora grāds ir kā dūre ar pieciem pirkstiem: 1. eksāmens raksturam, 2. laika plānošana, 3. zināšanas specifiskajā jomā, 4. kolēģi zinātnē, 5. nākotne"

Dr.sc.ing. Asnate Ķirse: "Doktora grāds ir starptautiski atzīts augstākais akadēmiskais novērtējums par cilvēka spēju patstāvīgi veikt daudzpusīgu, oriģinālu pētījumu un sistemātiski sakārtot un interpretēt rezultātus, kas dod būtisku pienesumu esošajām zināšanām."

Pateicamies jaunajiem zinātņu doktoriem, promocijas darbu vadītājiem, konsultantiem un recenzentiem par paveikto un ieguldīto darbu, lai kopīgi sasniegtu mūsu universitātes galveno stratēģisko mērķi, sagatavojot aizstāvēšanai un aizstāvot promocijas darbus!