Pārlekt uz galveno saturu

PROJEKTU VADĪBA

 ĪSUMĀ PAR PROGRAMMU

Studiju līmenis:
Profesionālā maģistra studiju programma

Studiju veids un ilgums:
Pilna laika studijas: ar iepriekšēju profesionālo izglītību – 1,5 gadi (3 semestri); ar iepriekšēju akadēmisko izglītību – 2 gadi (4 semestri)

Iegūstamais grāds un/vai kvalifikācija:
Profesionālais maģistra grāds projektu vadībā (Mg. proj. mgmt.)
vai profesionālais maģistra grāds projektu vadībā un projektu vadītāja kvalifikācija

Programma akreditēta:
27.05.2027.

Studiju maksa semestrī:
Pilna laika studijās: 1100 eur

Valsts finansētās budžeta vietas 1. kursam:
15

Prakse:
Ir

Lekciju norises vieta un dienas:
Jelgava - piektdienas un sestdienas

Projektu vadība

Mūsdienās uzņēmumi nepārtraukti meklē jaunus veidus, kā uzlabot darba rezultātus un nodrošināt efektīvākus procesus. Lai to īstenotu, bieži nepieciešams īstenot dažāda līmeņa projektus, neatkarīgi no darbības jomas. Projektu vadītāji, kuri spēj efektīvi pārvaldīt komandas, novērtēt budžetu un nodrošināt procesu izpildi, ir viens no uzņēmuma veiksmes faktoriem.

 KO TU IEGŪSI?

Izpratni un zināšanas par projektu izstrādes, vadīšanas un vērtēšanas teorētiskajiem un praktiskajiem jautājumiem, informācijas tehnoloģiju izmantošanu projektu vadīšanā, kā arī projektu finanšu vadīšanu. Tiks iegūtas zināšanas par cilvēkresursu vadību, kvalitātes vadību un programmām, kā arī par normatīvo aktu prasībām projektu vadības jomā.

 KARJERAS IESPĒJAS?

Absolventi strādā publiskā, privātā vai nevalstiskā sektora organizācijās, kur tiek īstenota projektu vadības pieeja.

 STUDIJU PLĀNS

Pirmajā studiju gadā apgūsi teorētiskos studiju kursus, kas sniedz zināšanas par kontekstu, kurā notiek projektu vadība, piemēram, apgūsi tādus studiju kursus kā "Publiskā pārvalde" un "Uzņēmējdarbības plānošana". Iegūsi zināšanas projektu vadīšanas metodoloģijā un to praktiskajā vadīšanā, kā arī padziļinātas zināšanas par atsevišķiem projektu vadības aspektiem, apgūstot tādus studiju kursus kā "Projektu finanšu vadība", "Cilvēkresursu vadība projektos" un "Informācijas tehnoloģijas projektu vadīšanā". Papildu tam iegūsi izpratni par ilgtspējīgas projektu vadības principiem un projektiem bioekonomikā. Paredzēta arī sešu nedēļu prakse projektu izstrādē un vadīšanā.

Studējošajiem ar iepriekšējo akadēmisko izglītību (2 gadu ilgas studijas) jāiziet divas prakses – "Projektu vadīšana" un "Projektu vērtēšana", kā arī jāstrādā pie maģistra darba izstrādes. Savukārt studējošajiem ar iepriekšējo profesionālo izglītību (1,5 gadu ilgas studijas) 3. semestrī jāizstrādā maģistra darbs.

VISI STUDIJU KURSI

 EKONOMIKAS UN SABIEDRĪBAS ATTĪSTĪBAS FAKULTĀTES VIRTUĀLĀ TŪRE AR EMĪLU BALCERI

 IESKATS FAKULTĀTĒ

 

 ABSOLVENTES STĀSTS PAR STUDIJU PROGRAMMU?

Foto

UZŅEMŠANAS PRASĪBAS

  • bakalaura grāds vai pirmā cikla (otrā līmeņa) profesionālā augstākā izglītība (vai tai pielīdzināmā augstākā izglītība) sociālās un cilvēkrīcību zinātnēs vai komerczinībās un administrēšanā;
  • bakalaura grāds vai pirmā cikla (otrā līmeņa) profesionālā augstākā izglītība (vai tai pielīdzināmā augstākā izglītība) citās izglītības jomās, kurā apgūti ekonomikas un vadībzinātņu studiju kursi (6 kredītpunkti).

Studiju ilgums 3 semestri, ja iepriekš iegūta profesionālā izglītība, 4 semestri, ja iepriekš iegūta akadēmiskā izglītība.

IESPĒJA TURPINĀT BEZ PAPILDUS PRASĪBĀM

Ainavu arhitektūra un plānošanaBūvniecībaDatorvadība un datorzinātneĒdināšanas un viesnīcu uzņēmējdarbība, EkonomikaInformācijas tehnoloģijas ilgtspējīgai attīstībaiKokapstrādeKomercdarbība un uzņēmuma vadībaLauksaimniecībaLauksaimniecības inženierzinātneLietišķā enerģētikaMašīnu projektēšana un ražošanaMežinženierisMežzinātneOrganizāciju un sabiedrības pārvaldes socioloģijaPārtikas kvalitāte un inovācijasPārtikas produktu tehnoloģijaVeterinārmedicīnaVide un ūdenssaimniecībaZemes ierīcība un mērniecība.

 KONTAKTINFORMĀCIJA

Programmas direktore
Profesore, Dr.oec. Anita Auziņa
Uzņēmējdarbības un vadībzinātnes institūts
E-pasts: anita.auzina@lbtu.lv
Tālrunis: 26548252

Ekonomikas un sabiedrības attīstības fakultāte
Svētes iela 18, Jelgava, LV-3001 
Tālrunis: 63020248
E-pasts: esafdek@lbtu.lv
www.esaf.lbtu.lv

Pievienots 11/01/2021