Pārlekt uz galveno saturu

Vispārēja informācija

LBTU Erasmus+ Harta
LBTU Erasmus+ kods: LV JELGAVA01
PIC: 999933328
OID: E10209271

  KAS IR ERASMUS+

Erasmus+ ir Eiropas savienības programma izglītības, apmācības, jaunatnes un sporta jomā laikposmam no 2021. līdz 2027.gadam, kuras mērķis ir sekmēt iedzīvotāju personisko un profesionālo attīstību. Erasmus+ nodrošina kvalitatīvu, iekļaujošu izglītību un apmācību, kā arī neformālās mācības un prasmes, kas ir nepieciešamas jēgpilnai līdzdalībai demokrātiskā sabiedrībā, starpkultūru izpratnei un veiksmīgai ienākšanai darba tirgū (avots).
Visbiežākā asociācija, izdzirdot frāzi ''Erasmus+'' ir augstskolu studentu došanās apmaiņas mācībās uz ārzemju universitātēm, taču šis projekts iekļauj arī prakses braucienus uz ārvalstu uzņēmumiem, mācībspēku pieredzes apmaiņu, augstskolu darbinieku mācību un pieredzes apmaiņas pasākumus un daudz ko citu. Vairāk informācijas Eiropas komisijas Erasmus+ mājaslapā.

Vispārēja, aktuālā informācija par Erasmus+ mobilitātēm

  PAR COVID19

Pirms dodies Erasmus+ mobilitātē pārliecinies par drošības pasākumiem Tevis izvēlētajā valstī (kā arī pārliecinies par informācijas ticamību, meklē avotus, kuru adresē lietots ''.gov'').

Pirms atgriešanās mājās iepazīsties ar situāciju Latvijā un aktuālajiem drošības pasākumiem un iepazīsties ar noteikumiem, kas jāievēro ierodoties no dažādām valstīm.

Logo