Pārlekt uz galveno saturu

Pavasara semestra studiju kursu klausītāju reģistrācija

Sākas
Beidzas

Interesentiem ir iespēja apmeklēt lekcijas, seminārus vai laboratorijas darbus, gūt zināšanas, tādējādi pilnveidot sevi un rūpēties par personības izaugsmi. Taču universitāte arī klausītājiem piedāvā kārtot izvēlētajā studiju kursā pārbaudījumus un iegūt LBTU sertifikātu par tā apguvi, kas ir oficiāls apstiprinājums profesionālās kvalifikācijas celšanai. Šo iespēju aktīvi izmanto bijušie studenti, kuri pametuši studijas, bet vēlas atjaunoties tajās un pirms tam grib nokārtot studiju parādus.

Studiju kursu piedāvājums 2022./2023. studiju gada pavasara semestrim atrodams LBTU mājaslapā, kur iespējams iepazīties ar studiju kursiem, to norises vietu un laiku, kad tiek plānotas nodarbības.

Klausītāja statusam var pieteikties pretendenti, kuri iepriekš ieguvuši vidējo vai augstāko izglītību. Maksa par studiju kursa klausīšanos ir atkarīga no tā apjoma.

Papildus informāciju par reģistrēšanos klausītāja statusam var iegūt LBTU Mūžizglītības centra mājaslapā vai sazinoties ar centra speciālisti Zani Zeltiņu (tālr. 63005715; e-pasts: zane.zeltina@lbtu.lv). Mūžizglītības centrs atrodas Jelgavas pils 181. kabinetā, Lielā ielā 2.

Pievienots 09/06/2022
Portāla administrators