Pārlekt uz galveno saturu

Pieteikšanās akcijai "Vidusskolēns - studenta sekotājs"

Sākas
Beidzas

2023. gada 5. aprīlī Latvijas Biozinātņu un tehnoloģiju universitātē (iepriekš Latvijas Lauksaimniecības universitāte -  LLU) norisināsies akcija "Vidusskolēns – studenta sekotājs", kā laikā ikvienam vidusskolēnam būs lieliska iespēja kļūt par sekotāju kādam no LBTU studentiem, lai klātienē iepazītos ar studiju vidi, mācībspēkiem, studentu dzīvi un piedalītos lekcijās, laboratorijas darbos, kā arī sajust studentijas "vēsmas". Tāpat aicinām arī universitātē studējošos pieteikties īstenotajā aktivitātē un palīdzēt jauniešiem izzināt izvēlēto LBTU studiju programmu.

Universitāte piedāvā kļūt par sekotāju kādā no astoņām LBTU fakultātēm - Lauksaimniecības, Meža, Vides un būvzinātņu, Veterinārmedicīnas, Tehniskās, Informācijas tehnoloģiju, Pārtikas tehnoloģijas un Ekonomikas un sabiedrības attīstības fakultātēm, izvēloties sev interesējošo LBTU īstenoto studiju programmu

Pieteikšanās, lai kļūtu par studenta sekotāju, aizpildot pieteikuma anketu elektroniski līdz 29. martam. Pēc anketas aizpildīšanas katram vidussskolēnam tiks piemeklēts atbilstošākais students, balstoties uz izvēlēto fakultāti un studiju programmu. Norādīties dati tiks izmantoti tikai saziņai par pasākuma norisi.

Tāpat aicinām mūsu aktīvos un atvērtos studējošos kļūt par akcijas dalībniekiem un līdz 29. martam pieteikties pasākumam, aizpildot pieteikuma formu.

Vairāk informācijas LBTU mājaslapā, izmantojot šo saiti.

Pievienots 06/03/2023
Portāla administrators