Pārlekt uz galveno saturu

Studiju kursu klausītāju reģistrācija rudens semestrim

Sākas
Beidzas
Vieta
LBTU Mūžizglītības centrs, Jelgavas pils 181. telpa, Lielā iela 2, Jelgava

No 28. augusta līdz 24. septembrim Latvijas Biozinātņu un tehnoloģiju universitāte (LBTU, iepriekš LLU) Jelgavā notiek reģistrēšanās rudens semestra studiju kursiem klausītāja statusā, kas nozīmē, ka ikvienam interesentam, kurš vēlas iegūt zināšanas kādā no piedāvātajiem studiju kursiem, ir iespēja to izdarīt, nekļūstot par studentu.

Interesentiem ir iespēja apmeklēt lekcijas, seminārus vai laboratorijas darbus, gūt zināšanas, tādējādi pilnveidot sevi un rūpēties par personības izaugsmi. Taču universitāte arī klausītājiem piedāvā kārtot izvēlētajā studiju kursā pārbaudījumus un iegūt LBTU sertifikātu par tā apguvi, kas ir oficiāls apstiprinājums profesionālās kvalifikācijas celšanai. Šo iespēju aktīvi izmanto bijušie studenti, kuri pametuši studijas, bet vēlas atjaunoties tajās un pirms tam grib nokārtot studiju parādus.

Studiju kursu piedāvājums 2023./2024. studiju gada rudens semestrim atrodams LBTU mājaslapā, kur iespējams iepazīties ar studiju kursiem, to norises vietu un laiku, kad tiek plānotas nodarbības.

Papildus informāciju par reģistrēšanos klausītāja statusam var iegūt LBTU Mūžizglītības centra mājaslapā vai sazinoties ar centra speciālisti Zani Zeltiņu (tālr. 63005715; e-pasts: zane.zeltina@lbtu.lv). Mūžizglītības centrs atrodas Jelgavas pils 181. kabinetā, Lielā ielā 2.

Detalizēta informācija par studiju klausītāju statusu un kārtību, kā par tādu var kļūt, pieejama Mūžizglītības centra mājaslapā.

Pievienots 19/07/2023
Portāla administrators