Pārlekt uz galveno saturu

Lauka diena "Dažādu starpkultūru maisījumu salīdzinājums"

Sākas

LLKC sadarbībā ar Z/S "Grāveļi" (Zirņu pagasts, Saldus novads), Zemnieku saeimu un Latvijas Biozinātņu un tehnoloģiju universitāti (LBTU) aicina apmeklēt lauka dienu "Dažādu starpkultūru maisījumu salīdzinājums".

Semināra laiks un norises vieta: 1. novembrī plkst. 10.00 teorētiskā daļa LLKC Saldus konsultāciju birojā, Viesnīcas ielā 1 (3. stāva zālē). Pēc tam apmeklēsim saimniecības Z/S "Grāveļi" demonstrējuma lauku Zirņu pagastā.

Lauka dienā būs iespēja uzzināt gan par demonstrējuma saimniecību, demonstrējuma ierīkošanas gaitu un novērojumiem, kā arī par to, kāda ir starpkultūru maisījumos iekļauto tauriņziežu nozīme augsnes bioloģisko procesu uzlabošanā. Iepazīsieties ar SIA "Krastmaļi sēklas" pieredzi un ieteikumiem. Demonstrējuma laukā būs iespēja novērtēt starpkultūru maisījumu demonstrējuma variantus, to attīstību.

Pieteikšanās līdz 31.oktobrim: https://forms.gle/R3suxfg3Xf5rQEvj8

Papildinformācija: e-pasts: karina.denisova@llkc.lv; tālr. 29900405 (Karīna Deņisova).

Demonstrējums ierīkots LAP 2014.-2020. apakšpasākuma "Atbalsts demonstrējumu pasākumiem un informācijas pasākumiem" ietvaros, LAD līguma Nr. 10 2.1-20/22/P29. Demonstrējuma tēma "Dažādu starpkultūru maisījumu audzēšana, ietekme uz augsnes auglību un pēckultūras ražu dažādos Latvijas reģionos" (14.  lote).

Atbalsta Zemkopības ministrija un Lauku atbalsta dienests

Logo

 

Pievienots 23/10/2023
Portāla administrators