Pārlekt uz galveno saturu

LBTU dalība Vidzemes inovāciju nedēļā

Sākas
Beidzas
Vieta
Klātienē un tiešsaistē

No 26. februāra līdz 1. martam norisināsies Vidzemē plašākais notikums inovācijas jomā "Vidzemes inovāciju nedēļa 2024", kam šogad dota virstēma "Dažādība". Pasākuma aktivitātēs piedalīsies arī Latvijas Biozinātņu un tehnoloģiju universitātes (LBTU) Tehnoloģiju un zināšanas pārneses nodaļa (TEPEK) sadarbībā ar Lauksaimniecības un pārtikas tehnoloģiju fakultātes (LPTF) un Ekonomikas un sabiedrības attīstības fakultāte (ESAF) zinātnieki, docētājiem un studenti.

LBTU ir dažādu pārtikas inovāciju un ilgtspējīgu risinājumu virzītājspēks ne vien zinātnieku un studentu, bet arī ražotāju vidū, tādējādi 27. februārī no plkst. 10.00 līdz plkst. 12.30 LBTU organizēs semināru "LBTU dažādu inovāciju virzītājs pārtikā".

Ar LBTU semināra programmu un runātājiem var iepazīties, izmantojot šo saiti.

Detalizēta informācija par pasākumu pieejama Vidzemes inovāciju nedēļas mājaslapā.

Arī 2024. gadā centrālā inovācijas entuziastu tikšanās vieta būs Vidzemes inovāciju nedēļas tīmekļa vietne https://innovation.vidzeme.lv. Tajā vienkopus būs redzama informācija par visiem pasākumiem, kas piecu dienu laikā tiks organizēti dažādās vietās Vidzemē gan klātienē, gan attālināti.

Pievienots 02/02/2024
Portāla administrators