Pārlekt uz galveno saturu

5. Viesmīlības vasaras skola

Sākas
Beidzas
Vieta
LBTU e-studiju platformā un klātienē

Latvijas Biozinātņu un tehnoloģijas universitātes Lauksaimniecības un pārtikas tehnoloģijas fakultāte (LBTU PTF) Jelgavā jau piekto gadu organizēs Viesmīlības vasaras skolu, lai iepazīstinātu jauniešus ar viesmīlības nozari un izzinātu tās lielākos noslēpumus. Jaunieši vecumā no 15 līdz 25 gadiem aicināti pieteikt savu dalību pasākumam, kas norisināsies no 10. jūnija līdz 14. jūnijam gan LBTU e-studiju platformā (no pirmdienas līdz ceturtdienai), gan klātienē (piektdien) no plkst. 10.00 līdz plkst. 13.00.

Šo gadu laikā Viesmīlības vasaras skolu absolvējuši jau 60 dalībnieki un vasaras skolas organizēšana ir kļuvusi par tradīciju, taču katru gadu tā saturiski pielāgojas aktualitātēm Latvijas un pasaules mērogā. Šogad par Viesmīlība vasaras skolas tēmu izvēlēta "Piecas jaunas pieredzes viesmīlībā", kas atspoguļo arī jubilejas gadu. Tajā ar  savām zināšanām un prasmēm dalīsies fakultātes Pārtikas institūta viesmīlības virziena pārstāvji un profesionālā bakalaura studiju programmas "Ēdināšanas un viesnīcu uzņēmējdarbība" īstenošanā iesaistītie mācībspēki, kā arī studenti.

5. Viesmīlības vasaras skola būs atvērta no 10. jūnija līdz 14. jūnijam. Aicinām interesentus reģistrēties līdz 6. jūnija plkst. 12.00, izmantojot šo saiti. Norādīta informācija par dalībniekiem tiks izmantota tikai saziņai par pasākuma norisi.

Detalizēta 5. Viesmīlības vasaras skolas programma.

Vairāk lasi LBTU mājaslapā.

Pievienots 17/05/2024
Portāla administrators