Pārlekt uz galveno saturu

Atvērto durvju dienas festivāls

Atvērto durvju dienas festivāls

Sestdien, 18. maijā no plkst. 12.00 līdz plkst. 16.00 Jelgavas pilī (Lielā iela 2, Jelgava) norisināsies Atvērto durvju dienas festivāls "Sajūti LaBiTeU", ko organizē Latvijas Biozinātņu un tehnoloģiju universitāte (LBTU, iepriekš – LLU). Tā būs īpaša iespēja visiem topošajiem studentiem iepazīt universitāti, tās piedāvātos studiju virzienus, kā arī piedalīties dažādās izzinošās un izklaidējošās aktivitātēs. 

Atvērto durvju dienas festivāls ir paredzēts ikvienam interesentam jebkurā vecumā, kurš plāno savu profesionālo karjeru. No plkst. 12.00 Jelgavas pils pagalmā būs iespēja izzināt biozinātņu, inženierzinātņu un sociālo zinātņu jomas, piedaloties konkursos un meistarklasēs, satiekot universitātes studentus un mācībspēkus un uzdodot savus jautājumus speciālistiem. Tie studētgribētāji, kuri vēlēsies satikt fakultāšu pārstāvjus, to varēs izdarīt pie fakultāšu stendiem pils pagalmā.

Turklāt tie, kuriem ir neskaidri jautājumi par uzņemšanu, nepieciešamajiem dokumentiem, konkursa ballēm un eksāmeniem, varēs izmantot uzņemšanas speciālista konsultācijas "Kā tikt cauri uzņemšanas džungļiem?".

Paralēli citām aktivitātēm no plkst. 12.15 līdz plkst. 15.30 varēs klausīties studentu, absolventu un speciālistu diskusijas par aktuāliem, ar studijām un studiju laiku saistītiem jautājumiem. Diskusiju dalībnieki dalīsies ar savu personīgo pieredzi, kas var būt noderīga ikvienam, kurš vēl tikai domā par studiju uzsākšanu, kā arī topošo studentu vecākiem. Programmā paredzētas 5 diskusijas:

Plkst. 12.15 – 12.50 "Es zinu, ka gribu studēt, bet nezinu ko"

Plkst. 13.00 – 13.30 "Cik reāli maksā studiju laiks budžeta studentam"

Plkst. 13.40 – 14.10 "Nekad nav par vēlu studēt jeb studijas pēc 30"

Plkst. 14.20 – 14.50  "Ko nevar ierakstīt augstskolas diplomā?"

Plkst. 15.00 – 15.30 "Erasmus+: LBTU students = Eiropas students"

Interesentiem, kuri vēlas studēt programmā "Ainavu arhitektūra un plānošana", tiks piedāvāta iespēja piedalīties zīmēšanas konkursā un iegūt valsts finansētu studiju vietu. Zīmēšanas konkursa sākums plkst. 15.00 Valdekas pilī (Rīgas iela 22, Jelgava).

Tie topošie studenti, kuri vēl nav pārliecināti par savu studiju izvēli, dienas garumā varēs veikt profesionālās karjeras testu "Ieraugi savu nākotni kopā ar LBTU". 

Savukārt pievakarē Jelgavas pils būs atvērta Muzeju nakts apmeklētājiem un piedāvās izbaudīt daudzveidīgu kultūras programmu. Dalība visos pasākumos ir bez maksas.

Pasākuma programma tiks papildināta.

Spilgtākie mirkļi no LBTU Atvērto durvju dienas festivāla "Sajūti #LaBiTeU"