Pārlekt uz galveno saturu

Atvērto durvju dienas festivāls

Atvērto durvju dienas festivāls "Sajūti LaBiTeU", ko organizē Latvijas Biozinātņu un tehnoloģiju universitāte (LBTU), ir īpaša iespēja visiem topošajiem studentiem iepazīt universitāti, tās piedāvātos studiju virzienus, kā arī piedalīties dažādās izzinošās un izklaidējošās aktivitātēs. Festivāls ir paredzēts ikvienam interesentam jebkurā vecumā, kurš plāno savu profesionālo karjeru.

Tā laikā Jelgavas pils pagalmā ir iespēja izzināt biozinātņu, inženierzinātņu un sociālo zinātņu jomas, piedalīties konkursos un meistarklasēs, satiekot universitātes studentus un mācībspēkus un uzdodot savus jautājumus speciālistiem. Tie studētgribētāji, kuri vēlas satikt fakultāšu pārstāvjus, to var izdarīt pie fakultāšu stendiem pils pagalmā. Turklāt tie, kuriem ir neskaidri jautājumi par uzņemšanu, nepieciešamajiem dokumentiem, konkursa ballēm un eksāmeniem, var izmantot uzņemšanas speciālista konsultācijas. 

Paralēli citām aktivitātēm var klausīties studentu, absolventu un speciālistu diskusijas par aktuāliem, ar studijām un studiju laiku saistītiem jautājumiem. Diskusiju dalībnieki dalās ar savu personīgo pieredzi, kas var būt noderīga ikvienam, kurš vēl tikai domā par studiju uzsākšanu, kā arī topošo studentu vecākiem.

Fotogrāfijas no 2023. gada Atvērto durvju dienas festivāla "Sajūti LaBiTeU" pieejamas LBTU mājaslapā, izmantojot šo saiti.

Spilgtākie mirkļi no LBTU Atvērto durvju dienas festivāla "Sajūti LaBiTeU"