Pārlekt uz galveno saturu

Atvērto durvju dienas festivāls "Sajūti LaBiTeU"

Atvērto durvju dienas festivāls

Aizvadīts Atvērto durvju dienas festivāls "Sajūti LaBiTeU", ko organizē Latvijas Biozinātņu un tehnoloģiju universitāte (LBTU, iepriekš – LLU). Tā bija īpaša iespēja visiem topošajiem studentiem iepazīt universitāti, tās piedāvātos studiju virzienus, kā arī piedalīties dažādās izzinošās un izklaidējošās aktivitātēs. 

Atvērto durvju dienas festivāls "Sajūti LaBiTeU" 2025. gadā norisināsies maijā (par precīzu datumu tiks ziņots). 

Atvērto durvju dienas festivāls ir paredzēts ikvienam interesentam jebkurā vecumā, kurš plāno savu profesionālo karjeru. Jelgavas pils pagalmā bija iespēja izzināt biozinātņu, inženierzinātņu un sociālo zinātņu jomas, piedalīties konkursos un meistarklasēs, satikt universitātes studentus un mācībspēkus un uzdodot savus jautājumus speciālistiem. 

Turklāt tie, kuriem bija neskaidri jautājumi par uzņemšanu, nepieciešamajiem dokumentiem, konkursa ballēm un eksāmeniem, varēja izmantot uzņemšanas speciālista konsultācijas "Kā tikt cauri uzņemšanas džungļiem?".

Paralēli citām aktivitātēm varēja klausīties studentu, absolventu un speciālistu diskusijas par aktuāliem, ar studijām un studiju laiku saistītiem jautājumiem. Diskusiju dalībnieki dalījās ar savu personīgo pieredzi, kas bija noderīga ikvienam. Programmā bija paredzētas 5 diskusijas: "Es zinu, ka gribu studēt, bet nezinu ko", "Cik reāli maksā studiju laiks budžeta studentam", "Nekad nav par vēlu studēt jeb studijas pēc 30", "Ko nevar ierakstīt augstskolas diplomā?" un "Erasmus+: LBTU students = Eiropas students". 

Tie topošie studenti, kuri vēl nebija pārliecināti par savu studiju izvēli, dienas garumā varēja veikt profesionālās karjeras testu "Ieraugi savu nākotni kopā ar LBTU". 

Videostāsts par LBTU Atvērto durvju dienas festivālu "Sajūti #LaBiTeU"

Spilgtākie fotomirkļi no LBTU Atvērto durvju dienas festivāla "Sajūti #LaBiTeU"