Pārlekt uz galveno saturu

Notiks jauno studentu uzņemšana visās studiju programmās LBTU Jelgavā

Attēla autors: No LLU arhīva

Lai iegūtu augstāko izglītību Jelgavā un kļūtu par universitātes studentu jau 2024. gada rudenī, Latvijas Biozinātņu un tehnoloģiju universitāte (LBTU) Jelgavā vasarā - jūlijā un augustā - organizē jauno studentu uzņemšanu. No 16. līdz 22. jūlijam ikvienam ir iespēja klātienē pretendēt uz kādu no studiju vietām visās pamatstudiju un maģistra studiju programmās, savukārt doktora studiju programmās uzņemšana notiks no 12. līdz 23. augustam.

Aicinām studētgribētājus iepazīties ar aktuālo informāciju par uzņemšanas nosacījumiem, savukārt jautājumu gadījumā iespējams sazināties ar universitātes uzņemšanas speciālistu pa tālruni: 20227755 vai rakstot e-pastā: ukom@lbtu.lv.

UZŅEMŠANAS NORISE PAMATSTUDIJU PROGRAMMĀS (VIDĒJO IZGLĪTĪBU IEGUVUŠAJIEM)

LBTU piedāvā iegūt augstāko izglītību 24 pamatstudiju programmās, un elektroniskā un klātienes pieteikšanās tām sāksies no 16. jūlija, izmantojot e-pakalpojumu portālā www.latvija.lv. Tajā vienoto uzņemšanu pamatstudiju programmās kopā ar LBTU īsteno vēl 10 augstskolas.

Reflektantu pieteikšanās 2024./2025. studiju gadam:

  • elektroniski, pašam apstiprinot pieteikumu – no 16. jūlija līdz 22. jūlijam plkst. 16.00, izmantojot e-pakalpojumu portālā www.latvija.lv,
  • elektroniski, pašam neapstiprinot pieteikumu – no 16. jūlija līdz 22. jūlijam plkst. 16.00, izmantojot e-pakalpojumu portālā www.latvija.lv. Izveidotais pieteikums jāapstiprina klātienē vienā no vienotajā sistēmā iesaistīto augstskolu uzņemšanas kontaktpunktiem.

Pamatstudiju reflektantiem klātienes pieteikšanās / pieteikumu apstiprināšana un dokumentu uzrādīšana iespējama no 16. līdz 22. jūlijam, ierodoties vienā no vienotajā sistēmā iesaistīto augstskolu uzņemšanas kontaktpunktiem, tostarp arī LBTU Jelgavas pilī (Lielā iela 2, Jelgava). LBTU uzņemšanas kontaktpunkts būs atvērts katru darbadienu no plkst. 9.00 līdz plkst. 18.00, bet sestdienā no plkst. 10.00 līdz 13.00 (svētdien uzņemšanas kontaktpunkts būs slēgts). Universitāte iesaka izvēlēties savai dzīvesvietai tuvāko kontaktpunktu.

Svarīgi zināt! Ja studētgribētājs vidējo izglītību ir ieguvis no 2019. gadu un izpilda visas uzņemšanas prasības, tad dokumentu uzrādīšana / pieteikuma apstiprināšana klātienē nebūs nepieciešama. Savu elektroniski izveidoto pieteikumu viņš varēs apstiprināt pats.

Pamatstudiju līmenī LBTU atklāj uzņemšanu 24 pamatstudiju programmās:

Uzņemšanas konkursā par studiju vietām var piedalīties gan tie vidējās izglītības iestāžu absolventi, kuri ir kārtojuši centralizētos eksāmenus, gan tie, kuri vidusskolas gaitas beiguši līdz 2004. gadam un centralizētos eksāmenus nav kārtojuši. Savukārt, ja jau esat ieguvuši augstāko izglītību kādā nozarē, ir iespējams piedalīties pamatstudiju konkursā atkārtoti un sekmīga rezultāta gadījumā iegūt izglītību arī citās nozarēs.

Detalizēta informācija par uzņemšanas nosacījumiem pamatstudijās pieejama mūsu universitātes mājaslapā, izmantojot šo saiti.


UZŅEMŠANAS NORISE AUGSTĀKĀ LĪMEŅA (MAĢISTRA) STUDIJĀS (AUGSTĀKO IZGLĪTĪBU IEGUVUŠAJIEM)

Reflektantu pieteikšanās 2024./2025. studiju gadam:

  • elektroniski - tikai LBTU absolventi no 16. līdz 22. jūlijam līdz plkst. 23.59, izmantojot LBTU Informācijas sistēmu (LBTU IS), aizpildot attiecīgo anketu;
  • klātienē - no 16. līdz 22. jūlijam no plkst. 9.00 līdz plkst. 18.00, ierodoties augstskolas uzņemšanas kontaktpunktā (Jelgavas pils, Lielā iela 2).

Maģistrantu uzņemšana vasarā ir atvērta 15 LBTU piedāvātajās augstākā līmeņa studiju programmās:

Informācija par iestājpārbaudījumiem, konsultācijām un rezultātu paziņošanas norises laikiem.

Detalizēta informācija par uzņemšanas nosacījumiem maģistra studijās pieejama mūsu universitātes mājaslapā, izmantojot šo saiti.


UZŅEMŠANAS NORISE DOKTORA LĪMEŅA STUDIJU PROGRAMMĀS (MAĢISTRA GRĀDU IEGUVUŠAJIEM)

LBTU īsteno 11 akreditētas doktora studiju programmas dažādās zinātņu nozarēs: Agrārā un reģionālā ekonomikaAinavu arhitektūraBūvzinātneInformācijas tehnoloģijasKoksnes materiāli un tehnoloģijaLauksaimniecībaLauksaimniecības inženierzinātneMežzinātnePārtikas zinātneVeterinārmedicīna un Vides inženierija.

2024./2025. studiju gada pretendentu dokumentu pieņemšana valsts budžeta finansētās doktora studiju vietās paredzēta no 12. līdz 23. augustam. Uz fizisko vai juridisko personu finansētajām studiju vietām uzņemšana notiek visu studiju gadu.

Pretendentu dokumentu pieņemšana uz valsts finansētajām studiju vietām minētajās programmās notiks Jelgavas pilī, 295. telpā, darba dienās no plkst. 9.00 līdz plkst. 16.00.

Savukārt iesniegto pieteikumu izvērtēšana un studiju līgumu slēgšana notiks no 26. augustā līdz 27. septembrim, bet doktora studiju sākums būs no 2024. gada 1. oktobra.

Detalizēta informācija par uzņemšanas nosacījumiem doktora studijās pieejama mūsu universitātes mājaslapā, izmantojot šo saiti.

 INFORMĀCIJA PAR UZŅEMŠANU ATRODAMA LBTU MĀJASLAPAS SADAĻĀ "NĀC STUDĒT"

Pievienots 03/06/2024