Pārlekt uz galveno saturu
Atpakaļ pie saraksta

Darba piedāvājums!

Uzņēmuma nosaukums Latvijas Biozinātņu un tehnoloģiju universitāte
Vakance zinātniskā personāla amata vietas (uz noteiktu laiku)
Kontaktinformācija dace.verdina@lbtu.lv
Kur sūtīt CV dace.verdina@lbtu.lv
Aktuāli līdz 2023-06-25
Apraksts

Latvijas Biozinātņu un tehnoloģiju universitāte (Reģ.Nr. 90000041898) izsludina konkursu uz vakantajām zinātniskā personāla amata vietām (uz noteiktu laiku)

MEŽA UN ŪDENS RESURSU ZINĀTNISKĀ LABORATORIJA

Zemes zinātnes, fiziskā ģeogrāfija un vides zinātnes, Hidroloģija

Meža un ūdens resursu zinātniskā laboratorija

zinātniskais asistents

1 amata vieta

Vides inženierija un enerģētika, Vides inženierzinātnes

Meža un ūdens resursu zinātniskā laboratorija

zinātniskais asistents

3 amata vietas

Pretendentiem/ēm jāiesniedz rektoram adresēts iesniegums par piedalīšanos konkursā, dokumentu kopijas, kas apliecina augstāko izglītību un nepieciešamos zinātniskos/akadēmiskos grādus, (ja augstākā izglītība, zinātniskais/akadēmiskais grāds iegūts ārvalstīs, – izziņu par to, kādam Latvijā piešķiramajam grādam vai diplomam atbilst ārvalstīs iegūtais diploms), dzīves un darba gājums (Curriculum Vitae), kurā norādīta arī zinātniskā, pedagoģiskā un organizatoriskā darba pieredze, publicēto zinātnisko darbu saraksts pēdējo 6 (sešu) gadu laikā, kā arī citi dokumenti, kurus pretendents/e vēlas pievienot iesniegumam, lai pilnīgāk raksturotu savu kvalifikāciju.

Dokumentu kopa jāiesniedz mēneša laikā no sludinājuma publicēšanas dienas, nosūtot uz e-pasta adresi: dace.verdina@lbtu.lv vai sūtīt pa pastu Jelgavā (LV – 3001), Lielā ielā 2, LBTU Personāldaļa.

Darba vieta: Lielā iela 2, Jelgava


Pamatojoties uz Vispārīgo datu aizsardzības regulu, jūsu pieteikuma dokumentos norādītie personas dati tiks apstrādāti, lai nodrošinātu šīs atlases konkursa norisi. Pieteikuma dokumentos norādīto personas datu apstrādes pārzinis ir Latvijas Biozinātņu un tehnoloģiju universitāte, adrese: Lielā iela 2, Jelgava.