Pārlekt uz galveno saturu

Satiec LBTU pārstāvjus lielpasākumā "Traktordiena" Tērvetē

Attēla autors: No LLU arhīva

29. jūnijā no plkst. 10.00 līdz plkst. 16.00 jau trīspadsmito reizi notiks lauksaimniecības nozares lielpasākums "Traktordiena 2024", kur uz lauka varēs iepazīt vairāk nekā 70 lauksaimniecības uzņēmumus, valsts un nevalstiskās organizācijas. Dalībnieku vidū arī Latvijas Biozinātņu un tehnoloģiju universitātes Lauksaimniecības un pārtikas tehnoloģijas fakultātes (LBTU LPTF) pārstāvji, kuri iepazīstinās gan ar plašo LBTU studiju programmu klāstu, gan ar fakultātes aktualitātēm. Pasākumu vadīs Valdis Melderis un par muzikālo atmosfēru rūpēsies dīdžejs Toms Grēviņš.

Nodibinājums "Fonds Latvijas lauksaimniecības attīstībai" aicina visus lauksaimniecības profesionāļus, lauksaimniecības nozares interesentus, lauku un pilsētu iedzīvotājus uz lauksaimniecības pasākumu "Traktordiena", kuru šogad apmeklēs arī Saeimas priekšsēdētāja Daiga Mieriņa un Zemkopības ministrs Armands Krauze, informē nodibinājums "Fonds Latvijas lauksaimniecības attīstībai". 

Pasākumā visas dienas garumā apmeklētājus gaidīs lauksaimniecības izstādes dalībnieku stendos, piedāvājot graudkopības, lopkopības, zemes apstrādes, apsaimniekošanas, mežizstrādes, izglītības, drošības un citu nozaru preces un pakalpojumus.

Pasākumā notiks jau par tradīciju kļuvusī piekabju vilkšana kalnā, kurā piedalās dažādu jaudu traktori no zemnieku saimniecībām un lauksaimniecības nozares uzņēmumiem.

Pasākuma mērķis ir veicināt Latvijas lauksaimniecības un lauku attīstību, lauku vides saglabāšanu un pilnveidošanu, resursu efektīvāku izmantošanu un apsaimniekošanu, apvienojot izglītību, ražošanu un praktiskos demonstrējumus lauksaimniecībā, attīstot pieredzes apmaiņu starp lauksaimniecības nozares pārstāvjiem.

"Traktordiena 2024" notiks AS "Agrofirma Tērvete" laukā, Tērvetes pagastā, Dobeles novadā. Detalizēta informācija par pasākuma norises vietu: http://flla.lv/Traktordiena/traktordiena/kur-notiks/

Ieeja pasākumā ir bez maksas!

Afiša

 

Pievienots 27/06/2024