Pārlekt uz galveno saturu

LBTU pirmā kursa studenti aicināti pieteikties Gerhardu stipendijai

Attēla autors: No LBTU arhīva

Lai veicinātu studentu izaugsmes un pilnveides iespējas, Latvijas Biozinātņu un tehnoloģiju universitātes (LBTU, iepriekš LLU) pirmā kursa studenti aicināti līdz 27. augustam pieteikties Artūra un Ērikas Gerhardu stipendijai, kas tiks izmaksāta vienu studiju gadu (desmit mēnešus).

Artūrs un Ērika Gerhardi bija ASV dzīvojoši latvieši, ar kuru finansiālu atbalstu 2009. gadā LBTU Attīstības fondā tika dibināta Gerhardu stipendijas programma. Tā kā abi mecenāti šobrīd jau ir devušies aizsaulē, programmas pārvaldīšanu uzņēmušies Gerhardu tuvi draugi – Inguna un Pēteris Ozoli. Stipendiju programmas mērķis ir atbalstīt jaunus, talantīgus jauniešus, kuri savu dzīvi un profesionālo karjeru vēlas saistīt ar Latviju un tās lauku attīstību.

Gerhardu stipendijai var pieteikties LBTU reflektanti, vidējo vispārējo vai vidējo speciālo izglītību ieguvušie jaunieši, kuri izvēlējušies studēt LBTU šādās pamatstudiju programmās: "Lauksaimniecība", "Ainavu arhitektūra un plānošana", "Būvniecība", "Vide un ūdenssaimniecība", "Zemes ierīcība un mērniecība", "Lauksaimniecības inženierzinātne", "Lietišķā enerģētika", "Mašīnu projektēšana un ražošana", "Kokapstrāde", "Mežzinātne", "Mežinženieris", "Pārtikas produktu tehnoloģija", "Pārtikas kvalitāte un inovācijas" un "Veterinārmedicīna".

Stipendijas pretendentiem jāiesniedz dokumenti elektroniski (attīstibasfonds@lbtu.lv): pieteikuma anketa, dzīvesgājums (Curriculum Vitae) ar fotogrāfiju, divas līdz trīs rekomendācijas, eseja kā Ingunai un Pēterim Ozoliem adresētu vēstuli, kurā sniegts īss apraksts par sevi, saviem studiju un nākotnes plāniem saistībā ar ieguldījumu Latvijas lauksaimniecībā, par motivāciju izvēlētās specialitātes apgūšanai, centralizēto eksāmenu sertifikāts un sekmju izraksts. 

Detalizēta informācija par pieteikšanos un dokumentiem pieejama LBTU mājaslapā

Jautājumu gadījumā lūgums sazināties ar Studiju centra galveno speciālisti Arnitu Lejavu-Lembergu e-pastā: arnita.lejava@lbtu.lv. 

Pievienots 23/08/2023