Pārlekt uz galveno saturu

Podkāsti ar studentiem

Studēt vai...studēt? Jautājumu nav! EHR -  Eiropas hītu radio (European Hit Radio) - sadarbībā ar Latvijas Biozinātņu un tehnoloģijas universitāti pēta, kā tu vari atvērt savu nākotnes iespēju pasauli, izvēloties studijas vienā no darba devēju ieteiktākajām universitātēm.

Atklāj studentu dzīves līkločus, atklāsmes, attiecību veidošanos un pieredzes stāstus podkāstā "Atver pasauli ar LLU".

Podkāstus  klausies vai skaties LBTU Youtube kanāla sadaļā "Atver pasauli ar LLU", kā arī Eiropas hītu radio mājaslapā un uzzini pirmais, ko sagaidīt, izvēloties studijas Jelgavā!

Ieraksti

#6 Podkāsta "Atver pasauli ar LLU" epizode ar Lauksaimniecības fakultātes studentu Didzi Dreimani, kurš savu dzīvi saistījis ar ciltslietu zootehniku un ir izveidojis mini zoodārzu “Silavas”. Didža zoodārzs ir unikāls ar to, ka jaunietis ir izveidojis glābējsilīti eksotiskajiem dzīvniekiem un šobrīd mājas nodrošina gan čūskām, gan bruņurupučiem un citiem mīluļiem, kuriem nepieciešami īpaši dzīves apstākļi.


#5 Podkāsta "Atver pasauli ar LLU" epizode ar Pārtikas tehnoloģijas fakultātes doktora studiju programmas "Pārtikas zinātne" studenti Alīnu Beluško, kura ir svara korekcijas "BE Fit" radītāja. Alīna ir izvēlētās nozares entuziaste, kura pārtiku studē jau trešajā studiju līmenī, sākotnēji ieguvusi pārtikas tehnologa diplomu, vēlāk maģistra grādu uzturzinātnē un šobrīd veic doktora pētījumu par bioaktīvajiem savienojumiem mātes pienā.


#4 Podkāsta "Atver pasauli ar LLU" saruna ar Tehniskās fakultātes studiju programmas "Dizains un amatniecība" topošo absolventu Klāvu Puidīti, kura ceļā nepārvaramu šķēršļu nav. Viņš ne tikai pašmācības ceļā ir apguvis dažādas digitālās prasmes, bet studiju laikā izveidojis arī savu apģērba dizaina uzņēmumu "Refclothing", kuru novērtējuši Latvijā zināmas personības.


#3 Podkāstā "Atver pasauli ar LLU" saruna ar Lauksaimniecības fakultātes 4. kursa studiju programmas "Lauksaimniecība" studenti Alisi Lutinsku, kura ir pārliecināta, ka sapņi piepildās un tā arī viņas ilgi lolotais bērnības sapnis par zirgiem ir pārvērsts veiksmīgā uzņēmējdarbībā. Neskatoties uz jaunietes apņēmību uzsākt savu biznesu jau studiju laikā, tas it nemaz nav bijis šķērslis izbaudīt LBTU studentu dzīvi visā tās krāšņumā. Viņa ir darbojusies ne tikai Jelgavas Studentu teātrī un Jauno Zemnieku klubā, bet arī vienu semestri Erasmus+ ietvaros studējusi saulainajā Portugālē.


#2 Podkāstā "Atver pasauli ar LLU" saruna ar Intaru Bušinski, kurš ir Ekonomikas un sabiedrības attīstības fakultātes studiju programmas "Komercdarbība un uzņēmuma vadība" students un viņa mērķis ir izveidot lielāko strausu audzētavu Latvijā. Intara iegūtās zināšanas, kā arī ambīcijas un neatlaidība ir ļāvušas viņam kļūt par uzņēmēju studiju laikā, turklāt aktīvais students nes universitātes vārdu, darbojoties arī LBTU Lielisko līgā.


#1 Podkāstā "Atver pasauli ar LLU" epizode ar Tehniskās fakultātes studiju programmas "Lauksaimniecības inženierzinātne" pēdējā kursa studentu Miku Cekuli, kurš ir Youtube kanāla "998MEDIA" izveidotājs, drifta entuziasts un ap sevi pulcē tūkstošiem sekotāju. Apņēmīgais jaunietis ir meistars visu savu dzīves jomu apvienošanā un viņa hobiji dabiski saliekas kopā ar studijām kā puzles gabaliņi.